• logo
  • osnovna stranica
  • Općinski sud u Mostaru

    Idi na sadržaj
    BosanskiHrvatskiSrpskiСрпскиEnglish
  • Rad suda
  • Uposlenici suda
  • Službenici i namještenici

    Uposlenici Općinskog suda u Mostaru

    01.10.2019.

    Sekretar suda:

     

    Kimeta Ljeljak 

     

     

    ODJELJENJE SUDSKE UPRAVE:

     

    Pisarnica:

     

    1.    Armin Tucaković - šef pisarnice  
    2.    Gordana Karačić
    3.    Elena Lasta
    4.    Semira Macić 
    5.    Mila Vrljić
    6.    Sena Fišić
    7.    Sanja Đinkić
    8.    Dunja Jazvin
    09.  Amela Herenda
    10.  Slavica Šarac
    11.  Alma Jakirović
    12.  Smajila Pehilj
    13.  Admir Hindić
    14.  Mira Roso

    15   Branka Vidačak
    16.  Mia Bošković
    17.  Katarina Petrović

    18.  Dijana Čabrilo

    19.  Jasmina Dvizac

    20.  Anja Sudar

    21.  Vedran Pehar

    22.  Adela Krhan

    23.  Enisa Balavac

     

    Računovodstvo:

     

    1.    Senada Šehić - šefica računovodstva
    2.    Filomena Soldo
    3.    Adnana Rahić

    Odsjek sudskih izvršitelja


    1.     Admira Pintul

    2.     Edin Sadžak

    3.     Mario Matoš

    4.     Mario Ivanković

     

    Odsjek asistenata sudija:

     

    1.    Slavka Krtalić
    2.    Anja Tule
    3.    Lela Papac
    4.    Vesna Kojić   
    5.    Irena Zadro
    6.    Biljana Drinovac
    7.    Nihad Džeko

    8.    Ramiza Krvavac
    9.    Elvira Sarić
    10.  Hatidža Gosto

    11.  Berina Masleša

    12.  Višnja Tipura
    13.  Adnan Veledar

    14.  Aida Dobrić

    15.  Rajna Ćimić  

    16.  Dragica Livančić

    17.  Ivana Lasta

    18.  Alma Tojaga

    19.  Antonela Boban

    20.  Adisa Heljić

    21.  Selma Jelovac

    22.  Đenan Jelin

    23.  Azra Balavac

    24.  Džennet Tipura

    25.  Anita Raič

    26.  Ana Ćorić


     

    Odsjek pomoćnih i pomoćno-tehničkih poslova:

     

    1.   Boris Obradović- šef odjeljenja
    2.   Merzuk Smajkić
    3.   Andreo Vidović 

    4.   Miran Taslidža

    4.   Zijada Bešo
    5.   Nadžija Krhan

    6.   Tijana Smiljanić

     

     

    KABINET PREDSJEDNIKA SUDA

     

    1.    Sanela Krhan
    2.    Amil Šukman
    3.    Vlatko Cigić

     

    ZEMLJIŠNOKNJIŽNI URED

     

    1.    Meadin Balavac - rukovoditelj ureda

    2.    Belma Maksumić
    3.    Snježana Dugandžić

    4.    Dragana Karamatić
    5.    Nikol Kazazić
    6.    Jelena Stošić
    7.    Anita Orlović
    8.    Alma Đuliman
    9.    Vedrana Mustafić
    10.  Sanela Zećo

    11.  Kristina Božić

     

    REGISTAR PRAVNIH OSOBA

     

    1.   Dana Kajić - rukovoditelj registra
    2.   Amela Šabanović
    3.   Josip Cigić
    4.   Semira Badžak

       

     

     

     

    5163 PREGLEDA
    • 1 - 1 / 1
    • 1