• logo
  • osnovna stranica
  • Opštinski sud u Ljubuškom

    Idi na sadržaj
    BosanskiHrvatskiSrpskiСрпскиEnglish
  • Rad suda
  • Zaposleni u sudu
  • Službenici i namještenici

    Državni službenici i namještenici

     Državni službenici i namještenici u Općinskom sudu u Ljubuškom su:

           1.      Danica Bojka        -Šef pisarne

           2.      Daniela Herceg     -Viši referent za upravljanje predmetima

           3.      Zdravka Milićević  -Viši referent za upravljanje predmetima     

           4.      Katarina Juričić     -Viši referent za administrativno-tehničke                                                poslove

           5.      Ivana Bajto           -Rukovoditelj ZK ureda

           6.      Vinka Medić          -Viši referent za vođenje zemljišnih knjiga

                                          (ZK referent - ZK ured Ljubuški)

           7.      Ivan Barić             -Stručni suradnik za vođenje zemljišnih knjiga

                                              (ZK referent - ZK ured Ljubuški)

           8.      Kristina Palac        -Viši referent za vođenje zemljišnih knjiga

                                          (ZK referent - ZK ured Grude)

           9.      Ivana Tomić          -Stručni savjetnik za materijanlo-financijske                                           poslove 

          10.  Vinka Buntić          -Viši referent za administrativno - tehničke                                             poslove i materijalno finacijske poslove

          11.  Mirko Šimović        -Viši referent IKT-a

          12.  Tomislav Čuvalo     -Vozač-portir

          13.  Albina Džajić          -Viši referent za ovrhu (ovršitelj)

          14.  Ines Bašić              -Viši referent- daktilograf

          15.  Katica Primorac      -Viši referent- daktilograf

          16.  Ines Herceg            -Viši referent- daktilograf

          17.  Anita Bašić             -Viši referent- daktilograf

          18.  Darija Planinić        -Viši referent- daktilograf     

          19.  Mirjana Pralas        -Viši referent- daktilograf

          20.  Suada Osmić          -Viši referent- daktilograf  

          21.  Andriana Rozić       -Viši referent- daktilograf

          22. Iva Matić                -Rukovoditelj odjela sudske uprave

          23.  Neda Skoko            -Spremačica

          24.  Marijana Kardum     -Spremačica 

    1721 PREGLEDA
    • 1 - 1 / 1
    • 1