• logo
  • osnovna stranica
  • Općinski sud u Mostaru

    Idi na sadržaj
    BosanskiHrvatskiSrpskiСрпскиEnglish
  • Rad suda
  • Uposlenici suda
  • Službenici i namještenici

    Uposlenici Općinskog suda u Mostaru

    01.10.2019.

    Sekretar suda:

     

    Kimeta Ljeljak 

     

     

    ODJELJENJE SUDSKE UPRAVE:

     

    Pisarnica:

     

    1.    Asja Zahirović - šefica pisarnice  
    2.    Gordana Karačić
    3.    Elena Lasta
    4.    Semira Macić 
    5.    Mila Vrljić
    6.    Sena Fišić
    7.    Gordana Galantić
    8.    Sanja Đinkić
    9.    Dunja Jazvin
    10.  Amela Herenda
    11.  Slavica Šarac
    12.  Alma Jakirović
    13.  Smajila Pehilj
    14.  Admir Hindić
    15.  Mira Roso

    16   Branka Vidačak
    17.  Mia Bošković
    18.  Katarina Petrović

    19.  Dijana Čabrilo

    20.  Jasmina Dvizac

    21.  Anja Sudar

    22.  Vedran Pehar

    23.  Adela Krhan

     

    Računovodstvo:

     

    1.    Senada Šehić - šefica računovodstva
    2.    Filomena Soldo
    3.    Adnana Rahić

    Odsjek sudskih izvršitelja


    1.     Admira Pintul

    2.     Edin Sadžak

    3.     Mario Matoš

    4.     Mario Ivanković

     

    Odsjek asistenata sudija:

     

    1.    Slavka Krtalić
    2.    Vesna Milas
    3.    Anja Tule
    4.    Lela Papac
    5.    Vesna Kojić
    6.    Enisa Balavac    
    7.    Irena Zadro
    8.    Biljana Drinovac
    9.    Nihad Džeko

    10.  Ramiza Krvavac
    11.  Elvira Sarić
    12.  Hatidža Gosto
    13.  Ajdin Zuhrić

    14.  Berina Masleša

    15.  Višnja Tipura
    16.  Adnan Veledar

    17.  Armin Tucaković

    18.  Aida Dobrić

    19.  Rajna Ćimić  

    20.  Dragica Livančić

    21.  Armin Tucaković

    22.  Ivana Lasta

    23.  Alma Tojaga

    24.  Antonela Boban

    25.  Adisa Heljić

    26.  Selma Jelovac

    27.  Marija Medić

    28.  Almedina Zuhrić

    29.  Đenan Jelin


     

    Odsjek pomoćnih i pomoćno-tehničkih poslova:

     

    1.   Boris Obradović- šef odjeljenja
    2.   Merzuk Smajkić
    3.   Andreo Vidović 

    4.   Zijada Bešo
    5.   Nadžija Krhan

    6.   Tijana Smiljanić

     

     

    KABINET PREDSJEDNIKA SUDA

     

    1.    Sanela Krhan
    2.    Amil Šukman
    3.    Vlatko Cigić

     

    ZEMLJIŠNOKNJIŽNI URED

     

    1.    Meadin Balavac - rukovoditelj ureda

    2.    Belma Maksumić
    3.    Snježana Dugandžić

    4.    Dragana Karamatić
    5.    Nikol Kazazić
    6.    Jelena Stošić
    7.    Anita Orlović
    8.    Alma Đuliman
    9.    Vedrana Mustafić
    10.  Sanela Zećo

    11.  Kristina Božić

     

    REGISTAR PRAVNIH OSOBA

     

    1.   Dana Kajić - rukovoditelj registra
    2.   Amela Šabanović
    3.   Josip Cigić
    4.   Semira Badžak

       

     

     

     

    4520 PREGLEDA
    • 1 - 1 / 1
    • 1