• logo
  • osnovna stranica
  • Okružni privredni sud u Banjoj Luci

    Idi na sadržaj
    BosanskiHrvatskiSrpskiСрпскиEnglish
  • Rad suda
  • Zaposleni u sudu
  • Službenici i namještenici

    Službenici i namještenici

    26.12.2019.

    Službenike i namještenike suda u organizacionim jedinicama čine:

    Odjeljenje sudske uprave:
    1. DRAGAN KOJIĆ - sekretar suda
    2. TANJA KOSTREŠEVIĆ - tehnički sekretar
    3. ALEKSANDAR ČAVIĆ - sudski administrator
    4. BOJANA JANJETOVIĆ - referent za javne nabavke

    Sudijski pripravnici:
    1. TIJANA PAVLOVIĆ
    2. VLADIMIR IGNJATIĆ

    Pripravnik-volonter:
    1. BRANKA VRUĆINIĆ

    Odsjek za Informacione-komunikacione tehnologije (IKT)

    Službenici za IKT:
    1. BORIS VRBOVČAN
    2. BOJAN ĐURIĆ

    Odsjek za ATP:
    Referenti za prijem i unos dokumenata i otpremu pošte:
    1.  OLGICA GAJIĆ    
    2.  SANDRA AREŽINA  
    3.  BOŽIDARKA MIJATOVIĆ
    4. DIJANA KEZIĆ


    Referenti za upravljanje predmetima:
    1. JADRANKA SAVIĆ
    2. PETAR JOVANDIĆ
    3. KRISTINA ŠEŠIĆ
    4. ALEKSANDRA PAJIĆ
    5. BELKISA HRKIĆ  

    Sudijski asistenti:
    1. ALEKSANDRA ČEKO 
    2. ALEKSANDRA MANDIĆ 
    3. BILJANA LATINČIĆ 
    4. DAJANA ŽUGIĆ 
    5. DUBRAVKA STOJKOVIĆ 
    6. JASMINA MORAČA 
    7. MAJA GRMUŠA 
    8. MARINA VUČEN 
    9. MILICA OŽEGOVIĆ 
    10. MIRJANA PROĆ 
    11. STOJANKA GRBIĆ 
    12. SVJETLANA STAJIĆ 
    13. VIDOSAVA VUKOVIĆ 
    14. ZORICA JAKOVLJEVIĆ
    15. SUZANA STJEPANOVIĆ
    16. NATAŠA BERONJA
    17. ALEKSANDRA KOVAČEVIĆ
    18. DIJANA DANGUBIĆ
    19. KRISTINA DUKIĆ
    20. NADA GRAČANIN

    Referent izvršenja:

    1. EMA SAVATIĆ
    2. ANJA VELJANOVSKI

    Sudski izvršitelj:
    1. SRĐAN KERKEZ
    2. MILAN ĐUKIĆ

    Arhivar:
    1. DEJAN SAMARDŽIJA

    Telefonista:
    1. SLAVKO OŽEGOVIĆ

    Portiri:
    1. OGNJEN GAJIĆ
    2. MLADEN MIODRAGOVIĆ

    Vozač:
    1. DRAGAN GLIGIĆ

    Kurir:
    1. GABRIEL MILOŠEVIĆ

    Odsjek za računovodstvo:
    1. MILKICA KARANOVIĆ - rukovodilac Odsjeka za računovodstvo
    2. BOŽANA LETIĆ - referent za obračun plata i naknada
    3. ALEKSANDRA KUKILO - referent za poslove depozita i nabavku materijala i sredstava

    Odsjek za Registar:
    Referent za Sudski Registar
    1. SNEŽANA MITRIĆ
    2. MIRA AMBROŽIĆ
    3. DIVNA ĐUDUROVIĆ
    4. BILJANA BRKOVIĆ

    2875 PREGLEDA
    • 1 - 1 / 1
    • 1