Pokrenut postupak likvidacije nad poslovnim subjektom : Preduzeće za proizvodnju, inženjering i usluge GBS-comerce d.o.o. Lukavica
11.06.2026.
Rješenjem Okružnog privrednog suda u Istočnom Sarajevu, broj 61 0 L 018132 26 Reg od 10.06.2026. godine, pokrenut je postupak likvidacije nad poslovnim subjektom Preduzeće za proizvodnju, inženjering i usluge GBS-comerce d.o.o. Lukavica, Vojvode Radomira Putnika bb, Lukavica, Srpsko Sarajevo.
Pozivaju se povjerioci likvidacionog dužnika da u roku od 3 (tri) mjeseca od dana objave ovog rješenja prijave svoja potraživanja prema likvidacionom dužniku i navedu pravni osnov po kojem su ta potraživanja nastala.
Poziva se likvidacioni dužnik da u roku od 3 (tri) mjeseca od dana objave ovog rješenja obavijesti registarski sud o imovini likvidacionog dužnika i da istu navede.
Prikazana vijest je na:
Povratak na vrh

